Kontaktujte
nás

Prodejna PREměření

V Centru služeb PRE najdete prodejnu, kde vás seznámíme s naší kompletní nabídkou energetických služeb a zařízení potřebných pro chod domácnosti a firmy. Pomůžeme vám vybrat vhodné řešení, zajistíme instalaci na klíč, pomůžeme s financováním a postaráme se také o servis zařízení. Součástí naší prodejny je i Tepelné studio PRE, kde jak již název napovídá naleznete zde vše kolem vytápění, chlazení, větrání, ohřevu vody, osvětlení, fotovoltaiky a chytré domácnosti.
Leták ke stažení

Centra služeb PRE. 

Běžná otevírací doba po-pá 9:00 - 18:00

V měsíci září bude prodejna i půjčovna uzavřena z provozních důvodů v těchto dnech: čtvrtek 8.9., pátek 9.9. a pátek 30.9.. Děkujeme za pochopení.

Pro výdej kol z půjčovny se domluvte předem telefonicky tel. 267 053 465.

PRODEJ A PŮJČOVNA ELEKTROKOL
tel. 267 053 465, e-mail – prekolo@pre.cz

TEPELNÉ STUDIO - SMARThome
(včetně výdeje zboží z e-shopu)
tel. 267 053 464, e-mail - tepelnestudio@pre.cz
prodej elektrospotřebičů, realizace energetických řešení 

Prosíme zákazníky o dodržování bezpečnostních opatření vyznačených na vstupu do prodejny.

Stále nabízíme všechny služby na těchto webech www.premereni.cz a www.premobilita.cz.

Využijte kontaktů na nich uvedených, budeme Vás obratem kontaktovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

» Obchodní podmínky

  

Vytápění

Elektro kotleplynové kotle, akumulační kamna, přímotopykogenerace.

Nabízíme řešení vytápění na míru v domácnostech i rodinných domech. V našem sortimentu najdete kvalitní a cenově dostupná tepelná zařízení na elektřinu a plyn - od přímotopů a akumulačních kamen, přes elektrokotle, kondenzační plynové kotle, až po tepelná čerpadla. Prodáváme zařízení jak samostatně, tak s montáží, kdy vyřešíme všechno za vás. 
Ke stažení

       

Ohřev vody

Boilery, průtokové ohřívače, solární kolektory.

Pro ohřev užitkové vody nabízíme podle potřeb zákazníků bojlery, malé zásobníkové ohřívače a průtokové ohřívače vody od renomovaných značek. Zařízení je možné zakoupit samostatně nebo s dodávkou včetně montáže.
Ke stažení

  

Chlazení/Klimatizace

Tepelná čerpadla, klimatizace, mobilní klimatizace.

Klimatizace jako nejúčinnější způsob chlazení v letních měsících prodáváme jak nástěnné s venkovní a vnitřní jednotkou (tzv. split) nebo mobilní. Poradíme vám nejvhodnější typ a výkon klimatizačního zařízení s ohledem na velikost prostor i na spotřebu elektřiny. V případě zájmu zajistíme i instalaci a servis klimatizačních jednotek.
Ke stažení

  

Fotovoltaika


Instalujeme fotovoltaické elektrárny na klíč. Navrhneme řešení, vypracujeme projekt, namontujeme solární panely včetně připojení na elektroinstalaci v domě, vyřídíme za vás dotační příspěvek a postaráme se také o záruční i pozáruční servis elektrárny.
Ke stažení

Chytrá domácnost

V dnešní době je moderní trend automatické řízení domácnosti, respektive jejích ovladatelných technologií. Nabízíme například prvky pro řízení osvětlení, topení, klimatizace, ventilace, žaluzií, vstupních dveří, garážových vrat, bazénu, zavlažování zahrady, apod. Dodáváme řešení od jednotlivých základních komponentů ovladatelných pomocí mobilních zařízení až po kompletní automatizaci celého domu.

   

Osvětlení


Domácnosti, komerční prostory, administrativní budovy, průmyslové objekty, sportovní areály.

Víte, že změnou osvětlení můžete ušetřit až desítky procent nákladů na elektřinu? Posoudíme energetickou náročnost stávajícího osvětlení, navrhneme ideální řešení a vypočítáme návratnost investice do nových svítidel. Odběratelům PRE prodáváme se slevou i samostatné světelné zdroje. 

   

Vzduchotechnika/Rekuperace


Zajišťujeme systém efektivního větrání v rodinných i bytových domech s ohledem na minimální velikost zařízení, jeho nízkou hlučnost a nenáročný provoz.

           

Elektroinstalační práce


V souvislosti s instalacemi uvedených zařízení nesmíme zapomenout na nabídku komplexních elektroinstalačních služeb. Kromě připojení zařízení k elektroinstalaci v bytě nebo domě a potřebných úprav odběrného místa s tím souvisejících (změna jističe, příkonu, distribuční sazby, apod.) instalujeme bytové rozvody, rekonstruujeme hlavní domovní vedení nebo provádíme revize elektroinstalace i spotřebičů.
Ke stažení

   

Prodejna a půjčovna elektrokol                                                         

tel.: 267 053 465  
e-mail: prekolo@pre.cz   

Prodejna elektrokol 
Jízdní kola s asistovaným elektrickým pohonem umožňují ujet až 190 kilometrů bez větší námahy. U nás si vyberete ze široké­ho sortimentu elektrokol špičkové kvality do města i do přírody. Elektrokola je možné nabíjet z běžné zásuvky. Poskytujeme bez­platný garanční servis.

Půjčovna elektrokol 
Půjčujeme krátkodobě i dlouhodobě vždy nejnovější modely elektrokol na trhu. Odběratelům PRE poskytujeme 50 % slevu. Zdarma ke kolu zapůjčujeme také helmu, zámek na kolo, apod. Pokud se u nás rozhodnete elektrokolo zakoupit, půjčovné ve výši až 2 500 Kč z kupní ceny odečteme.

    

Premobilita                                                                           

tel.: 267 053 464  
e-mail: premobilita@pre.cz   


V rámci rozvíjející se elektromobility nabízíme pronájem nebo operativní leasing elektromobilů, prodej a instalaci různých typů nabíjecích zařízení pro elektromobily a pronájem čipů pro veřejné nabíjení elektromobilů v ulicích nebo v obchodních centrech.