Kontaktujte
nás

Ohřev vody

Dostupnost teplé vody v domácnosti, na pracovišti je jednou z neodmyslitelných potřeb člověka. Pomáhá nám udržovat hygienu, ale poskytuje nám i prostředek pro relaxaci. Účinné a komfortní zásobníkové ohřívače nebo průtokové ohřívače Vám zajistí efektivní přípravu teplé vody všude tam, kde je potřeba. Seznamte se s naší nabídkou zde na webu nebo rovnou navštivte Tepelné studio PRE v Centru služeb PRE v Jungmannově ulici č. 28 na Praze 1.

Nástěnné zásobníky vody

Nástěnný ohřívač – bojler je vhodný, pokud potřebujete velké množství teplé vody. Zásobníkové ohřívače vody rychle a komfortně připraví požadované množství teplé vody v koupelně nebo kuchyni jak při velkých tak i při malých odběrech vody.

 

Malé zásobníky vody. Komfort bez dlouhého potrubí. Centrální příprava teplé vody není automaticky výhodnější, pokud odebíráte často malá množství teplé vody, protože před použitím teplé vody je nutné „vytlačit“ z potrubí studenou vodu.
Malé zásobníky ohřívače vody o objemu 5l nebo 10 l, vyráběné v provedení pod nebo nad odběrné místo, jsou proto ideálním řešením. Jsou provozovány s připojením na 230 V.

Provedení:

Beztlakové -  připojují se přímo na beztlakou směšovací baterii. Ta je potom připojena na přívod studené vody. Baterie tedy zabraňuje pronikání tlaku do ohřívače vody.
Tlakové – připojují se na tlakovou odběrovou armaturu


Průtokové ohřívače

Průtokové ohřívače vody jsou tlakové přístroje pro zásobování jednoho a více odběrných míst teplou vodou a lze je připojit na libovolný počet odběrných míst. Množství dostupné teplé vody určuje jmenovitý výkon ohřívače vody. Tyto přístroje jsou kompaktní a mají tak vysoký topný výkon, aby ohřály požadované množství teplé vody.  

Věděli jste, že elektronicky ovládané průtokové ohřívače vody ušetří více než 30% nákladů na energie a vodu v porovnání s hydraulickými průtokovými ohřívači?

Komfortní průtokové ohřívače pro větší odběry teplé vody Komfortní průtokové ohřívače zajišťují zásobování více odběrných míst v různých místnostech teplou vodou s vysokou teplotou. Příklad využití: koupelna a kuchyně.

Kompaktní průtokové ohřívače Kompaktní průtokové ohřívače vody zajišťují zásobování jednoho odběrného místa se střední spotřebou teplé vody s vysokou teplotou. Příklad využití: kuchyně (dřez)

Malé průtokové ohřívače Malé průtokové ohřívače zajišťují zásobování jednoho odběrného místa s malou spotřebou teplé vody se střední teplotou. Příklad využití: Malá umyvadla

 

Zajišťujeme prodej, montáž a demontáž ohřívačů vody, související elektroinstalační práce a vyřídíme za Vás i změnu sazby.

V případě zájmu o podrobnější informace nás navštivte na Praze 1 v Tepelném studiu PRE v Centru služeb PRE v Jungmannově ulici č. 28, nebo vyplňte níže nezávazný poptávkový formulář a naši pracovníci vás sami kontaktují. Pokud již víte o jaké zboží máte zájem, můžete rovnou přejít do našeho e-shopu.  

Cena za tuto službu se sjednává individuálně na základě zjištěných informací o konkrétním místě instalace. V případě zájmu o podrobnější informace vyplňte níže uvedený nezávazný poptávkový formulář a naši pracovníci vás sami kontaktují. Zákazníci v postavení spotřebitele mohou dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, mimosoudně řešit spory vyplývající z prodeje výrobků či poskytování služeb u České obchodní inspekce (www.coi.cz).

Máte zájem o tuto službu?

Zavolejte nám

267 053 464 Po-Pá 9-18 hod.
Poptejte online

Základní údaje
Adresa
Doplňkové údaje

* Povinné položky jsou označené hvězdičkou