Kontaktujte
nás

Přímotopy

Přímotopné vytápění

Pokud potřebujete dočasně ohřát místnost, která není v trvalém využívání, či jste v prostorách, kde nejsou jiné možnosti vytápění pak i tady nabízí přímotopy získání komfortního tepla. Elektrické přímotopné přístroje mají mnoho výhod, pokud jde o tepelný komfort: reagují mnohem rychleji než většina topných systémů a mohou být umístěny přesně podle požadavku.

Seznamte se s naší nabídkou zde na webu nebo rovnou navštivte Tepelné studio PRE v Centru služeb PRE v Jungmannově ulici č. 28 na Praze 1.

 Jaké přímotopy si mohu vybrat? 

CWM U - S hloubkou pouhých 10 cm
S adaptivní regulací -výpočet doby předehřívání je v režimu časovače automatický

CON Premium - Konvektor k zavěšení na stěnu ideálně jako doplňkové nebo přídavné topení s adaptivní regulací - výpočet doby předehřívání je v režimu časovače automatický

CND - Na stěnu závěsný duo-konvektor ideální jako doplněk nebo přechodné topení s elektronickou regulací s detekcí přítomnosti – jakmile je místnost opuštěna automaticky sníží teplotu

CK Premium/Trend - Rychloohřívač k zavěšení na stěnu ideálně jako doplňkové nebo přídavné topení

Výhody přímotopného vytápění 

  • Není zapotřebí komínové připojení 
  • Nepotřebují kotelnu, sklad pevných paliv nebo nádrž na kapalná paliva
  • Elektřina je přeměněna na teplo bez ztráty
  • Špičková technologie s vysokým výkonem
  • Optimální možnosti ovládání - dobře přístupný ovládací prvek s osvětleným LC displejem
  • Zařízení pracují velmi tiše  - rovnoměrné, nehlučné vytápění místnosti
  • Dlouhá životnost

REALIZUJEME DODÁVKY NA KLÍČ!

Zajišťujeme prodej, montáž a demontáž přímotopů, související elektroinstalační práce a případně za Vás vyřídíme i změnu sazby.

V případě zájmu o podrobnější informace nás navštivte na Praze 1 v Tepelném studiu PRE v Centru služeb PRE v Jungmannově ulici č. 28, nebo vyplňte níže nezávazný poptávkový formulář a naši pracovníci vás sami kontaktují.
Pokud již víte o jaké zboží máte zájem, můžete rovnou přejít do našeho e-shopu.

Cena za tuto službu se sjednává individuálně na základě zjištěných informací o konkrétním místě instalace. V případě zájmu o podrobnější informace vyplňte níže uvedený nezávazný poptávkový formulář a naši pracovníci vás sami kontaktují. Zákazníci v postavení spotřebitele mohou dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, mimosoudně řešit spory vyplývající z prodeje výrobků či poskytování služeb u České obchodní inspekce (www.coi.cz).

Máte zájem o tuto službu?

Zavolejte nám

267 053 464 Po-Pá 9-18 hod.
Poptejte online

Základní údaje
Adresa
Doplňkové údaje

* Povinné položky jsou označené hvězdičkou