Tepelná čerpadla a klimatizace

Realizujeme výstavbu tepelných čerpadel a klimatizací jak pro rodinné, tak pro bytové domy dle požadavků zákazníků. V nabídce máme pouze kvalitní prověřené výrobky a poskytujeme záruční i pozáruční servis. Seznamte se s naší nabídkou zde na webu nebo rovnou navštivte tepelné studio v Centru služeb PRE v Jungmannově ulici č. 28 na Praze 1.

  Hlavní výhody naší nabídky

Jak správně postupovat

  1. Vyplňte poptávkový formulář, který naleznete v dolní části této stránky a odešlete jej.
  2. Do tří dnů Vás kontaktuje náš specialista, který se zeptá na podrobnosti ohledně místa instalace a vysvětlí veškeré detaily nabídky.
  3. Po zjištění všech potřebných informací a osobní prohlídce místa instalace Vám připravíme a zašleme cenovou kalkulaci.
  4. V případě akceptace nabídky Vám zašleme návrh smlouvy o dílo a zaplatíte zálohu.
  5. Následně zahájíme instalaci zařízení do Vašeho domu.
  6. Samozřejmostí je pro nás zajištění revize odběrného místa, sjednání výhodné distribuční sazby a potvrzení záruk na vybranou technologii.
  7. Po dokončení všech prací a podepsání předávacího protokolu Vám zašleme finální vyúčtování.

Cena za tuto službu se sjednává individuálně na základě zjištěných informací o konkrétním místě instalace. V případě zájmu o podrobnější informace vyplňte níže uvedený nezávazný poptávkový formulář a naši pracovníci vás sami kontaktují. Zákazníci v postavení spotřebitele mohou dle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, mimosoudně řešit spory vyplývající z prodeje výrobků či poskytování služeb u České obchodní inspekce (www.coi.cz).

Máte zájem o tuto službu?

Zavolejte nám

267 053 464
Poptejte online

Základní údaje
Adresa
Doplňkové údaje

* Povinné položky jsou označené hvězdičkou