Kontaktujte
nás

Referenční projekty

RODINNÝ DŮM - INSTALACE TEPELNÉHO ČERPADLA STIEBEL ELTRON WPL 23 E

Zákazník požadoval výměnu plynového kotle v rodinném domě. Jako nejvhodnější řešení bylo vybráno tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPL 23 E typu vzduch/voda s dvěma 400 litrovými akumulačními nádržemi, kde jedna slouží k akumulaci vody pro otopnou soustavu a druhá pro přípravu teplé vody. Instalace byla provedena během dvou týdnů.

MOTEL - INSTALACE KASKÁDY TŘÍ TEPELNÝCH ČERPADEL WPL 23 E

Zákazník požadoval v bytovém domě (motel) přechod z plynového vytápění na tepelná čerpadla. Jako nejvhodnější řešení byla vybrána kaskáda tří tepelných čerpadel STIEBEL ELTRON WPL 23 E typu vzduch/voda se čtyřmi 400 litrovými akumulačními nádržemi, kde dvě slouží k akumulaci vody pro otopnou soustavu a dvě pro přípravu teplé vody. Původní plynové vytápění bylo ponecháno jako bivalentní zdroj. Zakázka byla dokončena v průběhu jednoho měsíce.

RODINNÝ DŮM - INSTALACE TEPELNÉHO ČERPADLA STIBEL ELTRON WPL 18

Zákazník požadoval vytápění pomocí tepelného čerpadla v novostavbě rodinného domu. Jako nejvhodnější řešení bylo vybráno tepelné čerpadlo STIBEL ELTRON WPL 18 typu vzduch/voda s dvěma 400 litrovými akumulačními nádržemi, kde jedna slouží k akumulaci vody pro otopnou soustavu (podlahové vytápění) a druhá pro přípravu teplé vody. Zároveň byla instalována bazénová jednotka pro ohřev vody v bazénu, který je součástí stavby. Zakázka byla dokončena v průběhu dvou měsíců, včetně instalace podlahového topení.

RODINNÝ DŮM - INSTALACE TEPELNÉHO ČERPADLA NIBE 2040-8

Zákazník požadoval výměnu kotle na tuhá paliva v rodinném domě. Jako nejvhodnější řešení bylo vybráno tepelné čerpadlo NIBE 2040-8 typu vzduch/voda napojený přímo do otopné soustavy. Instalace byla provedena během jednoho týdne.

RODINNÝ DŮM - INSTALACE TEPELNÉHO ČERPADLA STIEBEL ELTRON WPL 25 AC

Zákazník požadoval výměnu kotle na tuhá paliva v rodinném domě. Jako nejvhodnější řešení bylo vybráno tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON WPL 25 AC typu vzduch/voda s 200 litrovou akumulační nádrží. Instalace byla provedena během dvou týdnů.

RODINNÝ DŮM - INSTALACE TEPELNÉHO ČERPADLA NIBE 2040-12

Zákazník požadoval výměnu kotle na tuhá paliva v rodinném domě. Jako nejvhodnější řešení bylo vybráno tepelné čerpadlo NIBE 2040-12 typu vzduch/voda se 160 litrovou akumulační nádrží. Instalace byla provedena během jednoho týdne.